O firmie

Firma TECHMAK Sp. z o.o. oferuje produkty z zakresu elementów złącznych, hydrauliki przemysłowej i mobilnej, pneumatyki, elektromechaniki, filtracji, armatury do instalacji automatyki oraz pomiarów, uszczelnień i sterowania przepływem. Firma od ponad 25 lat dostarcza odbiorcą nowoczesne i efektywne rozwiązania z zakresu hydrauliki i pneumatyki oraz współpracuje w zakresie wdrażania innowacyjnych i przyjaznych dla środowiska rozwiązań. Dzięki stałemu podnoszeniu własnych kwalifikacji firma TECHMAK Sp. z o.o. zwiększa swój udział na rynku stale poszerzając zakres oferowanych produktów i usług.

W 2016 roku firma TECHMAK Sp. z o.o. we współpracy z firmą Parker Hannifin Sales Poland Sp. z o.o. uruchomiła Centrum Montażu Przewodów - CMP. Głównym zadaniem CMP jest produkcja seryjna przewodów hydraulicznych dla średnich i małych klientów OEM Parkera, ale także wykonywanie przewodów na prototypy. Firma TECHMAK Sp. z o.o. dzięki olbrzymiemu doświadczeniu w montażu przewodów hydraulicznych, odpowiedniemu wyposażeniu linii produkcyjnej i wieloletniej współpracy z Parker Hannifin, jest w stanie sprostać wysokim wymaganiom jakościowym klientów co do tego typu produktów. Na lini produkcyjnej pracują ludzie z doświadczeniem i po odpowiednich szkoleniach, a CMP posiada certyfikat potwierdzający, że montaż odbywa się zgodnie z wytycznymi Parkera i będzie regularnie audytowany zarówno przez polski oddział Parker Hannifin, jak i przedstawiciela z dywizji węży hydraulicznych.

W chwili obecnej w CMP mogą być produkowane wszystkie przewody gumowe i termoplastyczne do ciśnienia roboczego 2000 bar, a w niedalekiej przyszłości planowane jest rozpoczęcie montażu przewodów termoplastycznych do ultrawysokich ciśnień. CMP oferuje również usługę wykonania testu hydrostatycznego przewodów hydraulicznych i możliwość wystawienia certyfikatu z takiego testu zgodnie z normą EN10204.